1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Huawei’nin yeni 108MP kameralı telefonu sızdırıldı

Huawei’nin yeni 108MP kameralı telefonu sızdırıldı
0

Çinli teknoloji devi Huawei’nin bir süredir üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefon modeli Huawei Nova 9 SE sonunda kendini gösterdi.

Huawei’nin yeni 108MP kameralı telefonu sızdırıldı

Huawei’nin yeni 108MP kameralı telefonu sızdırıldı! Bu sene için “108MP kameralı akıllı telefonların dönemi” demek sanıyoruz yanlış olmayacaktır. Haftalardır hemen her marka tarafından alt-orta segment kategorilerinde illa en az bir adet 108MP kameralı telefon tanıtılmıştır.

Bu furyaya Huawei Nova 9 serisi ile katılan Huawei’de, serinin yeni modeli Huawei Nova 9 SE üzerinde çalışmaya devam ediyor. Cihaz henüz resmi olarak tanıtılmadı ancak bugün Çinli teknoloji devine yakın bir kaynak tarafından, bu cihazın görselleri sızdırıldı.

Huawei’nin yakın zamanda piyasaya süreceği bu cihazın özelliklerine baktığımız zaman, arka yüzünde 108MP + 2MP + 2MP olmak üzere 3’lü bir kamera örgüsünün olduğunu görüyoruz. Ön yüzeyde yer alan selfie kamerasının boyutu ise 16MP.

Gücünü Snapdragon 655 yonga setinden alması beklenen cihazın ayrıca 8GB RAM’e ve 128GB dahili depolama alanına sahip olduğunu da söyleyelim. Ekran olarak 6,78 inç’lik oldukça büyük bir ekran tercihinde bulunan Huawei’nin bu yeni modelinde 4.000mAh’lık bir bataryaya yer vermesi bekleniyor.

Tabi bir de fiyat konusu var. Orta segment kategorisine ait bir model olarak piyasaya sürülecek olan Huawei Nova 9 SE’nin 250 Euro ile 280 Euro arası bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor. Bununla birlikte cihazın Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı veya Türkiye satış fiyatının ne kadar olacağı konularında şu an için henüz bir netlik bulunmuyor.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir