iPhone SE 2022 mi yoksa iPhone 11 mi? Hangisi mantıklı?
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

iPhone SE 2022 mi yoksa iPhone 11 mi? Hangisi mantıklı?

0

Apple’ın kısa süre önce tanıttığı iPhone SE 2022 modelini almak mı daha mantıklı, yoksa iPhone 11 mi? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

iPhone SE 2022 mi yoksa iPhone 11 mi? Hangisi mantıklı?

Akıllı telefon sektörünü az çok takip edenlerin de bildiği üzere Apple kısa süre önce yeni nesil iPhone modelini tanıtmıştı. Zaten Apple’ın iPhone SE modelini tanıtacağı daha önceden belliydi. Apple bu konuda açıklama yapmasa da geniş bir kitle iPhone SE’nin tanıtılmasına kesin gözüyle bakıyordu.

Sonuç olarak iPhone SE 2022, Apple’ın Mart etkinliğinde tanıtıldı. Tanıtılmasına tanıtıldı fakat beklentileri tam anlamıyla karşılayamadı. Çünkü geniş bir kitle iPhone SE 2022 modelinde daha modern bir tasarım çizgisi bekliyordu.

En azından yeni SE modelinin iPhone XR’ı andıracağına kesin gözüyle bakılıyordu. Fakat bu olmadı. Apple klasik tasarım çizgisini korudu ve iPhone SE tasarımında bir değişikliğe gitmedi. Bu durum doğal olarak Apple fanları arsında ikileme yol açtı.

Peki iPhone SE almak yerine iPhone 11 almak daha mantıklı olabilir mi? Takipçilerimiz için bu konuyu masaya yatırdık ve iPhone 11 mi iPhone SE 2022 mi sorusuna yanıt vermeye çalıştık. 

Yazı Kaynakları
Teknolojioku
 • 0
  bayildim
  BAYILDIM
 • 0
  tebrikler
  TEBRIKLER
 • 0
  guzel
  GUZEL
 • 0
  acaba
  ACABA
 • 0
  igrenc
  IGRENC
 • 0
  kizdim
  KIZDIM

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir