1. Anasayfa
 2. Teknoloji

iPhone SE 2022 mi yoksa iPhone 11 mi? Hangisi mantıklı?

iPhone SE 2022 mi yoksa iPhone 11 mi? Hangisi mantıklı?
Photo by Torsten Dettlaff on Pexels.com
0

Apple’ın kısa süre önce tanıttığı iPhone SE 2022 modelini almak mı daha mantıklı, yoksa iPhone 11 mi? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

iPhone SE 2022 mi yoksa iPhone 11 mi? Hangisi mantıklı?

Akıllı telefon sektörünü az çok takip edenlerin de bildiği üzere Apple kısa süre önce yeni nesil iPhone modelini tanıtmıştı. Zaten Apple’ın iPhone SE modelini tanıtacağı daha önceden belliydi. Apple bu konuda açıklama yapmasa da geniş bir kitle iPhone SE’nin tanıtılmasına kesin gözüyle bakıyordu.

Sonuç olarak iPhone SE 2022, Apple’ın Mart etkinliğinde tanıtıldı. Tanıtılmasına tanıtıldı fakat beklentileri tam anlamıyla karşılayamadı. Çünkü geniş bir kitle iPhone SE 2022 modelinde daha modern bir tasarım çizgisi bekliyordu.

En azından yeni SE modelinin iPhone XR’ı andıracağına kesin gözüyle bakılıyordu. Fakat bu olmadı. Apple klasik tasarım çizgisini korudu ve iPhone SE tasarımında bir değişikliğe gitmedi. Bu durum doğal olarak Apple fanları arsında ikileme yol açtı.

Peki iPhone SE almak yerine iPhone 11 almak daha mantıklı olabilir mi? Takipçilerimiz için bu konuyu masaya yatırdık ve iPhone 11 mi iPhone SE 2022 mi sorusuna yanıt vermeye çalıştık. 

Yazı Kaynakları
Teknolojioku
Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir