Google Pixel Fold 3D render görüntüleri ortaya çıktı!
 1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Google Pixel Fold 3D render görüntüleri ortaya çıktı!

0

ile

Google Pixel Fold’un 3D renderları LetsGoDigital tarafından ortaya çıktı. Android 12 geçtiğimiz gün resmi olarak tanıtıldı ve gözler Google Pixel 6’ya çevrildi. Bundan sonraki tanıtılacak olan akıllı telefon ise Pixel Fold olması kuvvetle olası.

Sızıntılara nazaran; Google Pixel Fold’un Google’ın birinci katlanabilir akıllı telefonu olarak 2021yılı bitmeden evvel piyasaya sürüleceğini belirtiyor.

Google Pixel Fold bu yılın sonlarında tanıtılabilir

Aygıtın artık standart olan her katlanabilir akıllı telefonda gördüğümüz biçimde, içe katlanır esnek ekrana sahip olması bekleniyor. Buna, Google’ın patentlerine ve Pixel 6 serisi tarafından kullanılan tasarım lisanına dayanarak LetsGoDigital‘in, dizayncısı Waqar Khan ile işbirliği içinde, katlanabilir modelin nitekim güzel görünümlü kimi imgelerini paylaştı.

Manzaralar, Samsung Galaxy Z Fold 3’ten farklı olmayan bir tasarım gösteriyor. Ön kamerası, ekranın sol üst köşesine yerleştirilmiş bir vaziyette. LetsGoDigital, ön ekranın hayli kalın çerçevelere sahip olacağına inanıyor ve bu nedenle olağan olarak renderlarına da yansıdı.

Telefon açıldığında, içeride daha büyük ekranda öteki bir ön kamera ile karşılaşıyorsunuz. Aygıt, Samsung’un Fold serisinde kullandığı misal bir gizlenebilir menteşe ile donatılmıştır.

Renderların sırf bir sanatkarın hayal gücü olduğunu ve bu nedenle Google Pixel Fold’un gerçek görünümünü yansıtmayabileceğini unutmayın.

Son olarak, kod ismi “Passport” olan katlanabilir telefon bu yıl üzere erken bir tarihte piyasaya sürülebilir.

Kaynak:Shiftdelete

 • 0
  bayildim
  BAYILDIM
 • 0
  tebrikler
  TEBRIKLER
 • 0
  guzel
  GUZEL
 • 0
  acaba
  ACABA
 • 0
  igrenc
  IGRENC
 • 0
  kizdim
  KIZDIM

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir