1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Google Pixel Fold 3D render görüntüleri ortaya çıktı!

Google Pixel Fold 3D render görüntüleri ortaya çıktı!
Photo by Caio on Pexels.com
0

ile

Google Pixel Fold’un 3D renderları LetsGoDigital tarafından ortaya çıktı. Android 12 geçtiğimiz gün resmi olarak tanıtıldı ve gözler Google Pixel 6’ya çevrildi. Bundan sonraki tanıtılacak olan akıllı telefon ise Pixel Fold olması kuvvetle olası.

Sızıntılara nazaran; Google Pixel Fold’un Google’ın birinci katlanabilir akıllı telefonu olarak 2021yılı bitmeden evvel piyasaya sürüleceğini belirtiyor.

Google Pixel Fold bu yılın sonlarında tanıtılabilir

Aygıtın artık standart olan her katlanabilir akıllı telefonda gördüğümüz biçimde, içe katlanır esnek ekrana sahip olması bekleniyor. Buna, Google’ın patentlerine ve Pixel 6 serisi tarafından kullanılan tasarım lisanına dayanarak LetsGoDigital‘in, dizayncısı Waqar Khan ile işbirliği içinde, katlanabilir modelin nitekim güzel görünümlü kimi imgelerini paylaştı.

Manzaralar, Samsung Galaxy Z Fold 3’ten farklı olmayan bir tasarım gösteriyor. Ön kamerası, ekranın sol üst köşesine yerleştirilmiş bir vaziyette. LetsGoDigital, ön ekranın hayli kalın çerçevelere sahip olacağına inanıyor ve bu nedenle olağan olarak renderlarına da yansıdı.

Telefon açıldığında, içeride daha büyük ekranda öteki bir ön kamera ile karşılaşıyorsunuz. Aygıt, Samsung’un Fold serisinde kullandığı misal bir gizlenebilir menteşe ile donatılmıştır.

Renderların sırf bir sanatkarın hayal gücü olduğunu ve bu nedenle Google Pixel Fold’un gerçek görünümünü yansıtmayabileceğini unutmayın.

Son olarak, kod ismi “Passport” olan katlanabilir telefon bu yıl üzere erken bir tarihte piyasaya sürülebilir.

Kaynak:Shiftdelete

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir