1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Google, yeni Pixel Watch modelleriyle gündemde

Google, yeni Pixel Watch modelleriyle gündemde
0
Google, yeni Pixel Watch modelleriyle gündemde

Akıllı telefon dünyasından pay kapabilmek için uzun zamandır uğraşan ve sonunda Pixel modelleriyle belli bir seviyeye kadar gelen Amerikalı teknoloji devi, henüz yaptığı yatırımların karşılığını almaktan çok uzak.

Bununla birlikte Google’ın bırakın vazgeçmeyi, akıllı saat gibi rekabetin son derece yüksek olduğu bir diğer alanda daha var olma mücadelesi vereceğini biliyoruz.

Bugüne kadar gelen bilgilerden, Google’ın ilk Pixel Watch modellerini 6 Ekim’de tanıtacağını çoktan öğrenmiştik. Ancak tam olarak emin olamadığımız konuysa, bu telefonların hangi fiyattan satışa sunulacağıydı. Google’a yakınlığıyla bilinen ve bugüne kadar servis ettiği bilgilerin büyük kısmı doğru çıkan bir kaynaktan paylaşılan sızıntılara göre, Google Pixel Watch’ın standart modeli 349,99 dolardan, hücresel veri kullanan modeli ise 399,99 dolardan satışa sunulacak.

Eğer akıllı saat pazarını yakından takip ediyorsanız, bu fiyatların bir hayli fazla olduğunu da anlamışsınızdır. Sektörün en önemli isimlerinden olan Apple Watch Series 8’in bile fiyatının 399,99 dolardan başladığı bu pazarda, hem küçük batarya hem de kısıtlı özelliklerle satışa sunulacak olan Google Pixel Watch’ın bu fiyatlarla çıkması, rakipleriyle nasıl mücadele edeceği konusunda kafalarda büyük soru işaretleri oluşturacaktır.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir