1. Anasayfa
 2. Genel

Realme bu yıl ABD pazarına girecek

Realme bu yıl ABD pazarına girecek
0

Ne yazık ki, yöneticiler ne zaman çıkacağı konusunda net bir tarih paylaşmadı. Ancak, ülkedeki marka hayranları için iyi haber olmayabilecek bazı detaylar ortaya çıkmış durumda.

Realme bu yıl ABD pazarına girecek

Çünkü tıpkı Xiaomi gibi Realme de akıllı telefonlarını Amerika Birleşik Devletleri’ne getirmeyecek.Bunun yerine şirket, BT ve AIoT ürünlerini piyasaya sürmeyi planlıyor. Firmanın akış cihazları, robot elektrikli süpürgeler, gerçekten kablosuz kulaklıklar, akıllı saatler, güç bankaları ve diğerleri gibi ürünleri piyasaya sürmesini bekleyebiliriz.

ABD, herhangi bir markanın akıllı telefon satması için zorlu bir pazar. Bu pazardaki satışların çoğu taşıyıcılar aracılığıyla gerçekleşir ve üreticiler üzerinde daha fazla güce sahiptirler. Her şeyden önce Realme , Çinli bir şirket ve bu da onu daha da zorlaştırıyor.

Şimdiye kadar, yalnızca birkaç Çinli şirket ABD’de başarılı bir şekilde telefon satmayı başardı. Bunlardan biri Realme’nin elek markası Oneplus. Realme bu sıkı denetimleri aşarak ülkede telefon satışı yapabilecek mi merak konusu. Bakalım ABD hükümeti ile nasıl bir anlaşmaya gidecek.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir