Realme bu yıl ABD pazarına girecek
 1. Anasayfa
 2. Genel

Realme bu yıl ABD pazarına girecek

0

Ne yazık ki, yöneticiler ne zaman çıkacağı konusunda net bir tarih paylaşmadı. Ancak, ülkedeki marka hayranları için iyi haber olmayabilecek bazı detaylar ortaya çıkmış durumda.

Realme bu yıl ABD pazarına girecek

Çünkü tıpkı Xiaomi gibi Realme de akıllı telefonlarını Amerika Birleşik Devletleri’ne getirmeyecek.Bunun yerine şirket, BT ve AIoT ürünlerini piyasaya sürmeyi planlıyor. Firmanın akış cihazları, robot elektrikli süpürgeler, gerçekten kablosuz kulaklıklar, akıllı saatler, güç bankaları ve diğerleri gibi ürünleri piyasaya sürmesini bekleyebiliriz.

ABD, herhangi bir markanın akıllı telefon satması için zorlu bir pazar. Bu pazardaki satışların çoğu taşıyıcılar aracılığıyla gerçekleşir ve üreticiler üzerinde daha fazla güce sahiptirler. Her şeyden önce Realme , Çinli bir şirket ve bu da onu daha da zorlaştırıyor.

Şimdiye kadar, yalnızca birkaç Çinli şirket ABD’de başarılı bir şekilde telefon satmayı başardı. Bunlardan biri Realme’nin elek markası Oneplus. Realme bu sıkı denetimleri aşarak ülkede telefon satışı yapabilecek mi merak konusu. Bakalım ABD hükümeti ile nasıl bir anlaşmaya gidecek.

 • 0
  bayildim
  BAYILDIM
 • 0
  tebrikler
  TEBRIKLER
 • 0
  guzel
  GUZEL
 • 0
  acaba
  ACABA
 • 0
  igrenc
  IGRENC
 • 0
  kizdim
  KIZDIM

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir