1. Anasayfa
 2. Genel

WhatsApp yeni özelliklerini test ediyor

WhatsApp yeni özelliklerini test ediyor
0

Whatsapp, şu anda mesaj tepkileri, anket özelliği ve çoklu cihaz desteği gibi yeni özellikleri test ediyor.

WhatsApp yeni özelliklerini test ediyor

Ancak yeni özellikler burada bitmiyor çünkü aynı zamanda sesli etkileşimleri iyileştirmeye yardımcı olacak ek özellikler getirmeye de çalışıyor. İyileştirmeler, taslak önizleme, kaydı duraklatma ve devam ettirme yeteneği , sohbet dışında oynatma, oynatmaya devam etme ve hatta dalga formu görselleştirme gibi güncellemeler sayesinde olacak

WhatsApp’ta sesli mesaj göndermek 2013’ten beri gündemde. Ancak platformun ana odağı olmasa da şirket, günde ortalama 7 milyar sesli mesaj gönderildiğini belirtti. Bu nedenle, açıkça uygulamanın popüler bir işlevidir ve şirketin onu daha da geliştirmeye çalışması şaşırtıcı değildir. Yaklaşan özelliklerden biri, kullanıcıların orijinal sohbetin dışında olsalar bile sesli mesajları dinlemelerini sağlayan Sohbet Dışında Oynatma özelliğini içeriyor. Bu çok istenen bir özellik olduğunu söyleyelim.

Ek olarak, kullanıcılar yakında kayıtları da duraklatabilecek ve devam ettirebilecekler. Bir başka yeni özellik de, yeni Taslak önizleme özelliği ile sesli mesajlarını göndermeden önce dinleyebilmesidir. Son olarak, Dalga Biçimi Görselleştirme size sesli mesajın sesinin görsel bir temsilini veriyor. Bu özelliklerin tümü, birkaç hafta içinde canlı derlemede kullanıma sunulması bekleniyor.

Yazı Kaynakları
Kaynak
Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir