1. Anasayfa
 2. Genel

160.000mAh’lık Powerbank

160.000mAh’lık Powerbank
Photo by EmShuvo on Pexels.com
0

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık akıllı telefon ve tabletlerimizi bir an olsun yanımızdan ayıramaz hale geldik. Ancak bu durum bize yanımızda “powerbank” gibi harici cihazları da taşıma zorunluluğunu beraberinde getirdi.

160.000mAh’lık Powerbank

Bununla birlikte, her ne kadar powerbank’ler çoğu zaman bizim akıllı telefon ve bazı zamanlarda da tablet gibi cihazlarımızın güç ihtiyaçlarına yanıt verebiliyor olsa da, eğer bilgisayar, mini buzdolabı ya da televizyon gibi ürünlerin çalışması için harici güç kaynağına ihtiyaç duyarsak bu sorunu nasıl çözebiliriz?

İşte bu cihazları ev/ofis gibi yerlerin dışında çalıştırmak ya da ev de elektrik kesintilerinde bile bu cihazları kullanmaya devam edebilmek isteyenlerin ihtiyaçlarına artık powerbank’ler cevap veremez. Bu tip bir talebi olanların sınıf atlayarak “güç istasyonu” cihazları satın almaları gerekli.

Anker’in yeni piyasaya sürdüğü Anker 535 modeli ise tamamen bu talebe cevap verebilmek için üretilmiş. İçerisinde tamı tamına 160.000mAh’lık bir batarya bulunduran bu cihaz, televizyondan mini buzdolabına, mini klimadan dizüstü bilgisayara kadar pek çok cihazı şarj edebilmek yeteneğine sahip.

Toplamda 500W enerji veren 4 adet yüksek güçlü priz, 3 adet USB Type-A ile 1 adet 60 Wat USB Type-C ve bir adet araç çakmaklığı desteği sunan bu cihaz ile aynı anda 9 cihazı çalıştırabiliyorsunuz. 45W güç tüketimi gereksinimli ortalama bir mini buzdolabını bu cihaz ile 8,5 saat kadar çalıştırabilirsiniz. Eğer televizyon için kullanmak isterseniz de bu defa da yaklaşık 3,5 saat boyunca televizyon keyfinize devam edebilirsiniz.

Son olarak fiyat bilgisine yer verelim. Bu cihaza sahip olmak isteyen teknoloji meraklılarının 500$’ı gözden çıkarması gerekiyor.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir