1. Anasayfa
 2. Genel

İnstagram Hesabı Dondurma 2022

İnstagram Hesabı Dondurma 2022
Photo by Pixabay on Pexels.com
0

Instagram hesabı dondurma işlemleri “help.instagram” adresinde yer almasına rağmen resimli anlatımın bulunmaması kullanıcıları dönem dönem zor duruma düşürebiliyor. Hesap dondurmak isterken yanlışlıkla tamamen silen kişiler sosyal medya takipçilerini kaybetmeleri nedeniyle Instagram’a eleştirilerde bulunuyor. Peki, hesabını geçici olarak kapatmak veya dondurmak isteyen kişiler neler yapmalı? İnstagram hesap kapatma ve dondurma linki

instagram site araması

Instagram hesabı dondurma işlemleri, ile ilgili bilgiler “help.instagram” adresinde yer almasına rağmen resimli anlatım kullanılmaması zaman zaman kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor. İşte, bu durumun önüne geçmek için hazırlanmış olan hesabı geçici olarak kapatma yöntemleri…Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda yani Instagram hesabını dondurduğunuzda profiliniz, fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir.Hesabınızı geçici olarak kapatmak veya dondurmak için:İnstagram.com’a bir mobil tarayıcıdan veya bilgisayardan giriş yapın. Instagram hesabınızı Instagram uygulamasının içinden geçici olarak kapatamazsınız.Sağ üst kısımdaki simgesine dokunun veya tıklayın ve “Profili Düzenle”yi seçin.Ekranda aşağıya inin, sağ alttaki Hesabımı geçici olarak “kapat”a dokunun veya tıklayın.“Hesabını neden kapatıyorsun?” Sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın ve şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.Hesabı Geçici Olarak Kapat’a dokunun veya tıklayın.

INSTAGRAM DONDURMA LİNKİ İÇİN TIKLAYIN

İnstagram Hesabı Dondurma 2022 [ Adım Adım İşlemler ]
1: Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst bölgede yer alan insan silüetine benzer simgeye tıklayın ve ardından açılan sayfadan “profili düzenle” seçeneğini tercih edin.
İnstagram Hesabı Dondurma 2022 [ Adım Adım İşlemler ]
2: Açılan yeni sayfada sağ tarafta en altta yer alan “Hesabımı geçici olarak kapat” butonuna tıklayın.
İnstagram Hesabı Dondurma 2022 [ Adım Adım İşlemler ]
3: Geçici olarak kapatma sayfasında yer alan seçeneklerden dilediğinizi tercih edin ve kırmızı düğmeye basın.
Devamını oku: İnstagram Hesabı Dondurma 2022
İnstagram Hesabı Dondurma 2022 [ Adım Adım İşlemler ]
4: Instagram hesabı geçici olarak kapalı konuma geçerken hesaba yeniden giriş yapıldığı takdirde aktif hale gelecek ve takipçiler tarafından görülmeye devam edecek.
İnstagram Hesabı Dondurma 2022 [ Adım Adım İşlemler ]
Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir