Breaking Bad benzeri yeni bir dizi geliyor
 1. Anasayfa
 2. Eğlence

Breaking Bad benzeri yeni bir dizi geliyor

0

İki sezon için anlaşma yapmış olan dizi Apple TV+’da yayınlanacak. Henüz adı belli olmayan projede, Breaking Bad’de Saul Goodman’ın karısı Kim Wexler’ı da oynayan Rhea Seehorn rol alacak.

Gilligan yaptığı açıklamada “On beş yıl sonra, anti-kahramanlar yazmaya ara vermenin zamanının geldiğini düşündüm… ve kim parlak Rhea Seehorn’dan daha kahraman olabilir?” dedi.

Yaklaşan programla ilgili resmi ayrıntılar henüz açıklanmasa da, önceki raporlar bunun Breaking Bad evreniyle tamamen alakasız olduğunu söylüyordu. Deadline diziyi The Twilight Zone’a daha çok benzeyen bir şey olarak tanımlıyor, çünkü bizim dünyamızda geçecek ama bildiğimiz gerçekliği bükecek.

Gilligan, dizinin yaratıcısı ve yürütücü yapımcısı olarak yoğun bir şekilde yer alacak. Seri, Breaking Bad ve prequel ile bağlantılı olmasa da, Gilligan’ın Sony Pictures Television ile yaptığı genel anlaşmanın bir parçası olmaya devam edecek.

Gilligan yaptığı açıklamada, yaklaşmakta olan projenin kendisini Zack Van Amburg, Jamie Erlicht ve Chris Parnell ile yeniden bir araya getireceğine dikkat çekti. Üçü de, Apple’da çalışmak için şirketten ayrılan Sony TV eş başkanlarıydı. Teknoloji devi, 2017’de Van Amburg ve Erlicht’i video programlama bölümü liderleri yaparak TV hedeflerine destek vermek için işe aldı. Gilligan, “Onlar yıllar önce Breaking Bad’e evet diyen ilk iki kişi” dedi. Yine de bir sonraki projesi için henüz çok erken, bu yüzden yayın tarihi için bir süre beklemeniz gerekebilir.

 • 0
  bayildim
  BAYILDIM
 • 0
  tebrikler
  TEBRIKLER
 • 0
  guzel
  GUZEL
 • 0
  acaba
  ACABA
 • 0
  igrenc
  IGRENC
 • 0
  kizdim
  KIZDIM

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir