1. Anasayfa
 2. Genel

Nokia T20 Yeni Görselleri İle Karşımızda!

Nokia T20 Yeni Görselleri İle Karşımızda!
Photo by Stas Knop on Pexels.com
0

Nokia geçen hafta attığı bir tweet ile çıkacak yeni ürünlerinin haberini vermişti. Tweet’de bulunan kapalı kutunun ise Nokia’nın piyasaya süreceği T20 tableti olduğuna neredeyse emindik. Bugün ise tabletin yeni görselleri
karşımıza çıktı.

Nokia T20 Hakkında Şu Ana Kadar Bildiklerimiz

Nokia G50 5G akıllı telefon modeli ile Nokia T20 tableti, Nokia’nın resmi duyurusuna göre 6 Ekim tarihinde düzenlenecek bir etkinlik kapsamında lansmanı yapılacak. Hatırlarsınız telefon geçtiğimiz haftalarda direkt olarak Roland Quandt tarafından detaylı olarak sızdırılmıştı. Oldukça standart tasarımımı yukarıda gördüğünüz dalma çentikli ve genel olarak eski görünümlü telefon, gücünü Snapdragon 480 5G işlemciden alıyor ve Avrupa’da 259 Euro (2.690 Türk Lirası) fiyatla raflara çıkmaya hazırlanıyor.

Nokia T20

Nokia T20’nin 10W hızlı şarjı destekleyeceğini ve Mali-G52 GPU içeren bir Unisoc işlemciyle donatılacağını biliyoruz. 10.36 inç IPS LCD ekran ile gelecek tablet aynı zamanda 64 GB depolama alanı ve 4 GB Ram‘e
sahip olacak. WiFi ve 4G olmak üzere iki farklı versiyona sahip. WiFi sürümünün 257 Euro (2.660 Türk
Lirası)
, 4G sürümü ise 280 Euro (2.900 Türk Lirası) olacağı bilgisi verilen tablet, HMD Global çatısı altında çıkan ilk, Nokia imzalı ise ikinci Android tablet olacak.

Bu yıl bitmeden OPPO, Vivo, Realme, iQOO ve Xiaomi imzalı birçok yeni tablet modeli satışa çıktı ve çıkacak. Bunlar arasında yukarıda da söylediğimiz gibi Nokia T20 Android tablet modeli de olacak. Nokia’nın uzak doğulu rakipleri ile nasıl bir rekabet içerisinde olacağını ise zaman gösterecek.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir