1. Anasayfa
 2. Genel

Michael Jackson’ın sallantılı hayatı film olacak

Michael Jackson’ın sallantılı hayatı film olacak
Photo by DecayingMidwest on Pexels.com
0

İnsanlık tarihinin en ünlü şarkıcılarından biri olan pop yıldızı Michael Jackson’ın hayatı film olur.

Michael Jackson’ın sallantılı hayatı film olacak

Geçtiğimiz yıllarda yayınlanan ve tüm dünyanın gündemine oturan “Bohemian Rhapsody”nin yapımcılığını Graham King‘in üstlendiği proje, Michael Jackson’ın çalkantılı hayatı ve kariyerine odaklanacak. King, biyografik film için Michael Jackson’ın mirasının yönetmenleri John Branca ve John McClain ile birlikte çalışacak.

İçinde bulunduğu projenin ne kadar önemli olduğunun farkında olan Graham King, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Jackson ailesiyle ilk kez 1981 yılında tanıştım ve onların mirasını beyaz perdeye taşımaktan onur duyuyorum. Dodger Stadı’nda oturup Victory Tour’u izlerken bu filmi neredeyse 38 yıl sonra izledim. Bunun bir parçası olma ayrıcalığına sahip olacağımı asla hayal edemezdim.” ifadeleri kullandı.

 “Karmaşık adamın derinlemesine bir tasvirini verecek”

The Hunger Games ve John Wick gibi ikonik yapımların yanı sıra Michael Jackson projesinin de arkasındaki şirket, bir kez daha adından söz ettirecek, Lionsgate tarafından yapılan bir basın açıklamasında, “İzleyicilere filmin derinlemesine bir tasvirini verecek. Şirketin CEO’su Joe Drake şunları söyledi:

Michael Jackson’ın hayatı gerçekten bir belgesel olmayı hak ediyor. Müziğiyle dünya çapında ün kazanması, ten rengini değiştirmek için yaptığı ameliyatlar, çocuk istismarı ile suçlanması onun hayatındaki en önemli olaylardandır. Diğer taraftan; Pop of King’in 2009’daki şüpheli ölümü bile hala bir sır olarak kalıyor. Bazı insanlar Michael Jackson’ın bugün hala hayatta olduğuna inanıyor. Bakalım yeni film bu hayat hikayesini nasıl anlatacak.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir