1. Anasayfa
 2. Teknoloji

Kablosuz kulaklık pazarında rekabet tüm hızıyla sürüyor

Kablosuz kulaklık pazarında rekabet tüm hızıyla sürüyor
Photo by Andrey Matveev on Pexels.com
0
Kablosuz kulaklık pazarında rekabet tüm hızıyla sürüyor

Huawei çok beğenilen serisinde son cihaz olacak olan Huawei Freebuds 5’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Huawei FreeBuds 5’ın resmi lansmanından önce kulaklıkların teaser’ları ortaya çıktı. Teaser’lara göre kulaklıklar silindirik şeklinin aksine su damlası benzeri bir tabana sahip. Yani bir önceki modeline göre tasarım konusunda değişikliğe gidilmiş diyebiliriz. Bunun ile beraber FreeBuds 5 için daha iyi performans ve daha uzun pil ömrü sunuyor.

Huawei, FreeBuds 5’in geliştirilmesinde teknolojik yenilikte bir atılım gerçekleştirdiğini söylüyor. Yeni kablosuz yarı kulak içi ses cihazı, yeni bir ses deneyimi sunuyor. Kulaklık başlıkları, garantili sağlam bir ses çıkışı için HWA/Hi-Res Audio Wireless altın standart sertifikasına sahip. FreeBuds 5’in yenilikçi tasarımı, diğer modellerin tasarımını benimsemesi için de bir nevi ön ayak olacak.

FreeBuds 5’in henüz tam olarak detaylandırılmadığı birkaç özelliği daha yer alıyor.Huawei FreeBuds 4, 14,3 mm dinamik sürücülere ve 40 Hz’e kadar frekans yanıt aralığına sahipti. FreeBuds 4, 2021’de piyasaya sürüldü ve 25dB’ye kadar hibrit gürültü azaltma elde etmek için çift mikrofonunu kullanıyor. Ancak FreeBuds 5’in oldukça yüklü gelmesi bekleniyor. Fiyatlandırma ve diğer pazarlama detayları, 23 Mart lansman etkinliğinde kullanıcıların karşısına çıkacak.

Kaynak:Donanım Günlüğü

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir