Galaxy A13 4G’nin bazı özellikleriyle birlikte fiyat bilgisi sızdırıldı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Galaxy A13 4G’nin bazı özellikleriyle birlikte fiyat bilgisi sızdırıldı

0

Giriş seviyesi, orta seviye veya amiral gemisi düzeyinde telefonlar üzerinde aynı anda çalışabilen ve birçoğunu da çoğu kez aynı lansmanlarda tanıtan Samsung, bu sayede akıllı telefon piyasasındaki hemen her kitleye hitap edebiliyor.

Galaxy A13 4G’nin bazı özellikleriyle birlikte fiyat bilgisi sızdırıldı

Güney Koreli teknoloji şirketinin, üzerinde çalıştığı cihazlardan biri de giriş seviyesi kategorisine dahil olan Galaxy A13 4G modeli. Bu isim size bir yerlerden tanıdık geliyorsa şaşırmayın. Çünkü Samsung, 2021 yılının Aralık ayında Galaxy A13 5G isimli bir cihaz tanıtmıştı. İşte şu an sızıntılara konu olan cihaz ise, onun farklı bir sürümü pozisyonunda.

Paylaşılan bilgilere göre Galaxy A13 4G, üç farklı versiyon ile satışa sunulacak. 3GB RAM + 32GB dahili depolama alanına sahip versiyonun 180 Euro’dan, 4GB RAM + 64GB dahili depolama alanına sahip versiyonun ise 200 Euro’dan satılacağı belirtilirken, 4GB RAM ve 128GB dahili depolama alanına sahip bir cihaz satın almak isteyenlerin ise 220 Euro ödemeleri gerekecek.

Gücünü Exynos 850’den alacak olan Galaxy A13 4G, siyah, beyaz ve açık mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak. Son olarak bu telefonda 15W hızlı şarj destekli 5.000mAh’lık bir bataryanın bulunacağını da hatırlatalım.

Haber Kaynağı: Donanım Günlüğü

 • 0
  bayildim
  BAYILDIM
 • 0
  tebrikler
  TEBRIKLER
 • 0
  guzel
  GUZEL
 • 0
  acaba
  ACABA
 • 0
  igrenc
  IGRENC
 • 0
  kizdim
  KIZDIM

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir