1. Anasayfa
 2. Genel

Exxen’nin Korsanı Çıktı

Exxen’nin Korsanı Çıktı
0

Exxenbox.com

Acun Ilıcalı’nın bir yıldan beridir üzerinde çalıştığı ve umutlar beslediği exxenin bir hafta geçmeden korsan sitesi çıktı

1 Ocak 2021 tarihinde yayına giren ve açıldığının ilk dakikalardan itibaren yoğun bir ilgiyle karşılaşan aynı zamanda Reklamı 9,90 tl ve Reklamsız 19,90 tl ücret ile insanların tepkisine yol açmıştı. Türkiye de Netflix’in popülerliğini ciddi şekilde azaltması bekleniyordu ama pek te öyle olamayacağı çoğu kişi tarafından dile getirilmişti.

exxenbox.com

Tam bu söylentiler dolaşırken Exxenbox.com korsan yayını da devreye girdikten sonra ciddi yara alacağı kesin…

| Exxen’in Korsanı Çıktı (ExxenBox)

Exxen’in yayınlanmasından bu yana ise, websitenin kendi içinde sorunlarının olması, kullanıcıların para vermesine rağmen hala reklamlar ile karşı karşıya kalması, 1 hafta ücretsiz kullanıma sunulan Exxen’de bazı kullanıcıların ilk kayıtlarında 1tl ücret ödemesi ve önceden youtube da ücretsiz şekilde izleyebildikleri programları şimdi ücretli şekilde izlemeleri geri dönüşleri ile gündeme oturan Exxen’in, içeriklerinin büyük çoğunluğunun korsan websitede ücretsiz şekilde kullanıma sunulması ve sitenin başlığında Exxen’e gönderme yapılarak “Türkiye’nin Ücretsiz Dijital Platformu”olarak kullanıma sunulmuş durumda.

Telif hakkına tabi olan bu platformda ilerleyen zamanlarda içeriklerin kaldırılması ve sitenin kapanması söz konusu olabilir. Acun Ilıcalı’dan şuana kadar korsan websitesi hakkında açıklama gelmemiş olsada, geçmişte benzer durumlar ile karşılaşan Ilıcalı’nın ilerleyen zamanlarda hukuki süreç yolunda ilerleyeceğinden emin olabiliriz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir