1. Anasayfa
 2. Haberler

5 Kez Bilen Analist: Bu 3 Altcoin, Aralık’a Kadar 100 Doları Vuracak!

5 Kez Bilen Analist: Bu 3 Altcoin, Aralık’a Kadar 100 Doları Vuracak!
0

Tahminleriyle efsaneleşen analist Michael van de Poppe, yeni altcoin öngörülerini paylaştı. Analiste göre, Chainlink, Cosmos ve Polkadot Axie Infinity’in yolunu takip etmek için güçlü bir potansiyel sergiliyor. Analistin tahmininin detaylarını, birlikte inceleyelim…

Michael van de Poppe: Bu 3 altcoin yıl sonuna kadar 100 doları vuracak!

Popüler kripto analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, çarpıcı altcoin tahminlerinde bulundu. Analist Michael van de Poppe’ye göre, Chainlink, Cosmos ve Polkadot önemli bir yükseliş görebilir. Michael van de Poppe, Chainlink, Cosmos ve Polkadot’un bu çeyrekte 100 dolara ulaşabileceğini belirtiyor. Michael van de Poppe, konuya yönelik paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Sanırım bu çeyrekte 100 dolar ve üzerine doğru biraz daha fazla ralli göreceğiz. Chainlink, Cosmos, Polkadot…

Analistin dikkat çektiği coin’lerin son durumuna bakalım. Chainlink, yazım sırasında yüzde 4 oranında artışla 27 dolar seviyesinden işlem görüyor. Cosmos yazım sırasında yüzde 5 oranında artışla 40 dolar seviyesinden işlem görüyor. Polkadot yazım sırasında yüzde 0,3 oranında artışla 32 dolar seviyesinden işlem görüyor.

İşte analistin başarılı kripto para tahminleri

Michael van de Poppe, 2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Michael van de Poppe, Şubat ayında önemli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Burada ki bilgiler sadece haber niteliği taşımaktadır herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir