Spider Man: No Way Home oyuncusu yine şaşırttı
 1. Anasayfa
 2. Genel

Spider Man: No Way Home oyuncusu yine şaşırttı

0

A Spider Man: No Way Home filminden bir oyuncu, filmin en iç açıcı repliğini doğaçlama yaptıklarını açıkladı.

Spider Man: No Way Home oyuncusu yine şaşırttı

Gişe rekorları kıran film Aralık ayında vizyona girdi ve hızla bugüne kadarki en başarılı ikinci Marvel filmi oldu. Önündeki tek film ise tüm zamanların en başarılı filmi olan Avengers: Endgame. Filmin oyuncusu Andrew Garfield, filmin en iyi anlarından birinin arkasında olduğunu açıkladı. Gişe rekorları kıran filmde multiverse evreni sayesinde eski Spider Man karakterleri de ortaya çıkmıştı.

Garfield, film hakkında spekülasyonları sürekli savuşturdu ve filmle ilgili en çok sevilen şeyi açıkladı. Görünüşe göre hayranlar Tobey Maguire’ı gördüklerine çok memnun oldular. Oyuncu ilk kez Variety ile yaptığı röportajda görünüşünü tartıştı ve filmin en dokunaklı repliklerinin arkasında olduğunu rahatlıkla söyledi.

Filmin sonlarına doğru, Tom Holland’ın Peter Parker’ı da dahil olmak üzere üç Örümcek Adam, filmin birçok kötü adamını devirmek için bir araya geliyor.

Söz konusu anda, Garfield’ın versiyonu diğer iki “kardeşine” onları sevdiğini söylüyor. “Bu karaktere ne kadar hayat ve zaman verdiğini fark etmek onun için aydınlatıcı bir deneyimdi. Üç Spider Man olarak kurduğumuz diyaloglar derin ve anlamlıydı” Aktör sonra şunları ekledi:

“Filmde [Maguire ve Holland]’a bakarak doğaçlama yaptığım bir replik var ve onlara onları sevdiğimi söylüyorum. Onları sadece ben sevdim.”

 • 0
  bayildim
  BAYILDIM
 • 0
  tebrikler
  TEBRIKLER
 • 0
  guzel
  GUZEL
 • 0
  acaba
  ACABA
 • 0
  igrenc
  IGRENC
 • 0
  kizdim
  KIZDIM

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir