1. Anasayfa
 2. Genel

En güçlü kadınlar bu burçtan çıkıyor! Hayattaki her şeyi başarıyorlar

En güçlü kadınlar bu burçtan çıkıyor! Hayattaki her şeyi başarıyorlar
0

Kadınlar gerçekten çok güçlüler çünkü birçok şeyi aynı anda yöneterek hayatlarını dengeliyorlar. Koç’un ateşli kararlılığından Oğlak’ın pratik bilgeliğine kadar her astrolojik işaret, hepimize ilham veren farklı özellikler kümesini ortaya çıkarır. Hangi burçların en güçlü ve ilham verici kadınlara sahip olduğunu hiç merak ettiniz mi? Astrolojik burcunuz doğal yetenekleriniz hakkında bilgi verebilir mi? İşte en güçlü burç...

Astroloji karakteriniz hakkında küçük ipuçları verir. Bazı kadınlar güçlü ve yaratıcı özellikleriyle dikkat çeker. Onların bu özelliği burcundan kaynaklı olabilir. En güçlü kadınların burcunu Posta.com.tr okurları için derledik.

BOĞA BURCU

Boğa, her şeye gücü yeten ve arzuladığı her şeyi başarma iradesine sahip olan en iyi kadın burçları arasındadır.

Bu burçta doğan kadınların hayata başka hiç kimsenin sahip olmadığı farklı bir bakış açısı vardır. 

Bu yüzden yaptığınız her şeye bu kaliteyi uygularsanız kesinlikle hayallerinize ulaşacaksınız. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek şeyleri diğerlerine kıyasla farklı hayal edebilirsiniz.

AKREP BURCU

Akrep kadını büyük bir tutkuyla yaşar ve başarının anahtarıdır. İş ahlakınız ve motivasyonunuz sahip olduğunuz en iyisidir.

Sabrınız, meslektaşlarınızla birlikte belirlediğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İçinizdeki sabır ve güvenlik, sizi diğerlerinden ayıran bir erdemdir.

Eğer niyet edersen dağın zirvesine ulaşabilirsin, o yüzden asla pes etme. Akrepler güçlü kadın burçları arasındadır.

ASLAN BURCU

İnsanlar size tembel diyebilir ama Aslan burcu dişileri en kararlı bireylerdir. Her zaman hayal ettiğiniz şeyleri başarma potansiyeline sahipsiniz, bu yüzden asla kendinizden şüphe etmeyin.  

Başkalarına güvenmeyi pratik etmelisiniz ve birisi sizinle aynı fikirde olmadığında bu sizi zihinsel olarak etkilememelidir; bu tutumla tüm hedeflerinize ve hayallerinize ulaşabilirsiniz. Güçlü kadın burçlarından birisin.

KOVA BURCU

Hayatta kimsenin yardımı olmadan her şeyi başarabilirsiniz. Bir şeylere tutunmak çoğu zaman iyi değildir, inançlarınız için savaşmalı ve yolunuza devam etmelisiniz, ancak başkalarını da dinlemeyi unutmamalısınız çünkü onlara en çok ihtiyaç duyduğunuz anda faydalı olacaktır.

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu kadınları en iyisidir. Onun hiçbir arzu ve hırsından asla vazgeçmezler. Eğer istersen kesinlikle aya ulaşabilirsin. Siz bir işkoliksiniz, harika bir lidersiniz ve harika bir problem çözücüsünüz. 

Oğlak burcu en güçlü kadın burcudur. Çok çalışmaya devam edin ve milyoner olacağınızdan şüpheniz olmasın.

Öte yandan alfa kadın özelliklerine sahip olan bu burçlar her alanda başarılı olabiliyor. Alfa kadınların özellikleri nelerdir? diye merak ediyorsanız bu maddelere bakabilirsiniz.

İLGİ HER ZAMAN ÜZERİNDE OLUR

Alfa kadınlar istese de istemese de genellikle tüm ilgiyi üzerine çeker. Aşırı özgüvenli oldukları için girdikleri her ortamda dikkat çekerler. İş yerinde herkes fikrine ve rehberliğine ihtiyaç duyar. Sosyal çevrelerinde her zaman aranılan kişi olurlar. Sohbetleri son derece eğlencelidir ve insanları güldürmeyi başarabilirler.

HAYÂLLERİNİN PEŞİNDEN GİDERLER

Alfa kadınların her zaman bir hedefi ve hayâli vardır. Gelecek planlarını adım adım hayata geçirebilmek için durmadan çalışırlar.

Kendileri için neyin doğru neyin yanlış olduğunu iyi bilirler. Başarılı olabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Her zaman istedikleri gibi yaşamaya çalışırlar. Onların bu kararlı tavırlarına herkes hayran olur.

NASIL SEVECEĞİNİ İYİ BİLİR

Alfa kadınlar kendi kendilerine yetebilen kadınlardır. Onlarla bir ilişki yaşamak sandığınız kadar kolay olmaz.

Alfa kadınlar kendi değerini bile, saygı gösteren, gerçekten seven ve kendilerini gerçekten hakeden nazik erkekle birlikte olmaz ister. Böyle birini bulduklarına ona koşulsuz bağlanırlar. En doğru şekilde severler ve ilk adımı atmaktan asla çekinmezler.

YALNIZLIKTAN KORKMAZ

Alfa kadınlar romantik ilişkileriyle tanımlanmazlar. Onlar gerçek bir aşkı ararlar. Sadece yalnız kalmamak için biriyle birlikte olmayı tercih etmezler.

Tek başlarına her şeyi yapabildikleri için yalnız kaldıkları zamanın keyfini çıkarmasını iyi bilirler. Hayatında bir erkek olsun veya olmasın, bu onun başarılı ve mutlu olmasına engel değildir.

HAYATLARINI DENGE ÜZERİNE KURARLAR

Hayatının her alanında fiziksel, mental ve spiritüel olarak dengeye ihtiyacı olduğunun farkındadır. Bu sebeple alfa kadınlar hayatlarını her zaman bir denge üzerine kurarlar.

Hayatı dolu dolu yaşamak ve başarılı olabilmek için planlar yaparlar. Vücuduna iyi bakar, entelektüel anlamda kendini geliştirirler. Alfa kadınların bu mücadelesi herkes tarafından çok beğenilir.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Baristekin.com.tr içerik yöneticisi

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir